Ad Soyad:
Kişi Sayısı:
ePosta:
Telefon:
Rezervasyon Tarihi:
Rezervasyon Saati:
Varsa Notunuz:
Doğrulama Kodu:

PEYMANE OCAKBAŞI

Peymane ilk olarak 2004 yılında Beyoğlu'nda, Balo Sokak'ta açıldı. Oradan Asmalımescit’e daha sonra da Beyoğlu'nun "sakin merkezi", güzel TomTom mahallesine. Tarihi eser olan ve aslına uygun restore edilmiş 5 katlı bir binadayız artık. Odun ateşimiz akşamüstü yanmaya başlıyor, ailece restoranımızda müşterilerimizi ağırlamaya başlıyoruz.

 

Yılların tecrübesine dayanan lezzetimizin yanında bizi biz yapan en önemli değerimiz ‘ İçinden Jazz Geçen Ocakbaşı’ olmamız. Her katında ayrı sanat eserleri sergilenen Peymane’De siz yemeklerin keyfini çıkarırken arkadan Jazz müzik eşlik ediyor.

 

Bunların yanında özel yemekli toplantılar için bir adet VIP odamız ve eskiden mahzen olarak kullanılan şömineli taş bir mahzenimiz mevcut. Bu odalarda dilediğiniz müzik ve konsept ile kendi eğlencenizi yaratabiliyorsunuz.

 

Gelelim Peymane’nin en güzel yanına; Bahçemiz… Tarihi Fransız Yetimhane Binası manzaralı yemyeşil bahçemiz yazın vazgeçilmez oluyor. Ocağımız bahçeye taşınıyor ve haftada bir gün canlı Jazz müziğimiz oluyor.

 

Ailemize şimdiden hoşgeldiniz….